Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

FORTO je značka založená v roce 1996, která spojuje čtyři dceřinné společnosti působící v oblasti distribuce ortopedických materiálů a výrobků. V roce 1993 byla v Itálii založena firma Euroex S.r.l., která zahájila svou aktivitu vývozu ortopedických výrobků do Maďarska. Z nutnosti lépe uspokojit své klienty a urychlit poskytované služby zakládá v roce 1996 první vlastní sklad ortopedických výrobků na maďarském trhu, firmu FORTO Kft.


Mezitím Euroex S.r.l. pokračuje v distribuci materiálů i do dalších evropských zemí a v roce 1998 otevírá druhý distribuční sklad, tentokrát určený pro český trh. Zakládá se firma FORTO s.r.o., která se během krátké doby stává důležitým centrem v distribuci ortopedických materiálů na území České Republiky. Ze stejných důvodů se v roce 1999 zakládá firma FORTO SK s.r.o. na zajišťování přímé distribuce na slovenském trhu, který, i když menší v porovnání s předešlými, se jeví neméně zajímavým.


Společně tyto firmy tvoří FORTO GROUP. Jedná se o konsolidovanou a stále rostoucí skupinu. Přímý vývoz našich výrobků dosahuje do zemí jako Německo, Rakousko, Polsko, Turecko, Rumunsko a dalších přilehlých států.

Síla naší skupiny je v zajišťování služeb na vysoké úrovni a ve výběru kvalitních materiálů. Výrobci, kteří pracují výhradně pro naší skupinu, jsou všichni certifikovaní a řídí se směrnicemi Evropské Ekonomické Unie a moderními standardy kvality.